LIST
Lezen Is TOP! Klik op de foto.
Hoogbegaafd of hoogintelligent
Wij proberen aan te sluiten bij de onderwijsbehoeften van ieder kind. Klik op de foto voor meer informatie.
Aandacht voor ICT
21st century skills. Klik op de foto voor meer informatie.
Positive Behavior Support (PBS)
Zo benaderen wij onze leerlingen. Klik op de foto voor meer informatie.
Handvaardigheid & muziek
Extra lessen door vakleerkrachten. Klik op de foto voor meer informatie.
Wetenschap en Techniek
Klik op de foto voor meer informatie.
Leerkrachtbetrokkenheid
Klik op de foto voor meer informatie.
Ouderbetrokkenheid
Klik op de foto voor meer informatie.
Engels
Voor groep 1 t/m 8. Klik op de foto voor meer informatie.
Tussenschoolse Opvang (TSO)
Schoolplein / kunstgrasveld/ pannakooi. Klik op de foto voor meer informatie.

IMG 2569

In de les natuniek leerden we dat er allerlei dieren en beestjes leven in de omgeving van de school. Samen met de kinderen uit groep 4B zijn we op zoek gegaan naar kleine beestjes in het park naast de school. Omdat het heel koud was hadden we niet gedacht dat we veel kleine diertjes zouden vinden maar onder de herfstbladeren zaten er heel wat verstopt. We hebben 1 slakje, 15 wormen, 3 rupsen, 1 spin, 1 duizendpoot en 1 wants gevonden. In de klas hebben we de diertjes van dichtbij bekeken met een loep. Daarna hebben we ze weer teruggezet in de natuur.