LIST
Lezen Is TOP! Klik op de foto.
Aandacht voor ICT
21st century skills. Klik op de foto voor meer informatie.
Handvaardigheid & muziek
Extra lessen door vakleerkrachten. Klik op de foto voor meer informatie.
Tussenschoolse Opvang (TSO)
Schoolplein / kunstgrasveld/ pannakooi. Klik op de foto voor meer informatie.
Engels
Voor groep 1 t/m 8. Klik op de foto voor meer informatie.
Wetenschap en Techniek
Klik op de foto voor meer informatie.
Positive Behavior Support (PBS)
Zo benaderen wij onze leerlingen. Klik op de foto voor meer informatie.
Hoogbegaafd of hoogintelligent
Wij proberen aan te sluiten bij de onderwijsbehoeften van ieder kind. Klik op de foto voor meer informatie.
Ouderbetrokkenheid
Klik op de foto voor meer informatie.
Leerkrachtbetrokkenheid
Klik op de foto voor meer informatie.

IMG 4967 Custom

IMG 4976 Custom

Na een paar keer oefenen in de klas en repeteren in de Doelen was het vandaag zo ver voor de groepen 6... Een echt concert met het Rotterdams Philharmonisch Orkest geven en bijwonen in de Doelen. Via de artiesteningang mochten we de Doelen betreden, waarna we werden ontvangen in een grote kleedkamer. Hier moesten de kinderen wachten, waardoor er nog even tijd was om het haar goed te doen. Aangekomen in de zaal zocht iedereen haar of zijn plekje op en kon de voorstelling beginnen.Het meespelen met het orkest ging heel goed en de voorstelling was erg leuk om te zien.