Engels
Voor groep 1 t/m 8. Klik op de foto voor meer informatie.
Aandacht voor ICT
21st century skills. Klik op de foto voor meer informatie.
Ouderbetrokkenheid
Klik op de foto voor meer informatie.
Tussenschoolse Opvang (TSO)
Schoolplein / kunstgrasveld/ pannekooi. Klik op de foto voor meer informatie.
LIST
Lezen Is TOP! Klik op de foto.
Leerkrachtbetrokkenheid
Klik op de foto voor meer informatie.
Wetenschap en Techniek
Klik op de foto voor meer informatie.
Handvaardigheid & muziek
Extra lessen door vakleerkrachten. Klik op de foto voor meer informatie.
Positive Behavior Support (PBS)
Zo benaderen wij onze leerlingen. Klik op de foto voor meer informatie.

Werkweek dag 4 (donderdag)

  • Vanochtend hadden wij een fantastisch leuke wandeling onder leiding van boswachter Andre. Hij heeft ons veel dingen verteld en wij hebben 'boswachtersoefeningen' gedaan. Na de lunch hebben de kinderen met juf Annemarie schilderijen gemaakt waarna zij lekker veel vrije tijd hadden om te spelen en te oefenen voor de bonte avond. Nog voor het avondeten hebben wij levend stratego gespeeld. En na de patatjes kon de bonte avond van start gaan. Wat was het een feest.